דפים

יום שני, 5 באוקטובר 2015

בית העמודים ברשימת מועדוני הג'אז הטובים בעולם !

אסף יוריה
 (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של בית העמודים)
האתר DailySecret.com פרסם לפני מספר ימים את רשימת 10 (+1) מועדוני הג'אז הטובים בעולם.

לצד המועמדים הטבעיים כמו: ה Village Vanguard בניו-יורק, ה Blue Note בטוקיו, ה Bimhuis באמסטרדם, ה Preservation Hall בניו-אורלינס ועוד, מככב גם בית העמודים התל- אביבי (כן, כן, זה אותו בית העמודים שהוא גולת הכותרת של קבוצת "פאנוניקה" שמגייסת עכשיו כספים למימון המשך פעילותה – ראו את הפוסט שמתחת).


הנה מה שכתב Nikos Fotakis ב Daily Secret על בית העמודים:


"The Israeli jazz scene has been in full bloom for quite some time now, and it owes a lot to venues like Beit HaAmudim. Located in an old house decorated with columns and painted floors, and situated right next to the Carmel Market, this club is the meeting point of the city’s jazz aficionados. “It’s the place where musicians hang,” says Tamuz Nissim, a Tel Aviv native and a jazz singer who studied in Amsterdam, lived in Athens and is now based in New York. “People go there specifically for the music. It’s really quiet — the bassists play acoustically, no amp.”

אז לכל מי שעוד יושב על הגדר, ומתלבט האם להצטרף למעגל התומכים ב"פאנוניקה" ולאפשר את המשך פעילותה המבורכת והמוערכת – הנה קיבלתם תזכורת חיובית. נותרו מעט יותר משבועיים כדי להשיג את היעד. מנגנון הגיוס הוא "הכל או כלום", היינו: אלמלא יושג מלוא הסכום, הגיוס ייכשל ולא יועברו שום כספים.

ובהזדמנות זו אני מצרף את תוכניית חודש אוקטובר בבית העמודים. ההופעות חינם, כל מה שצריך זה פשוט לבוא ולהנות.לחץ כדי להגדיל
אין תגובות:

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin