דפים

הקולנוע הסודי

תצוגת תכלית מרשימה ביותר של רביעיית דניאל זמיר (עם עומרי מור, גלעד אברו ואמיר ברסלר) ביריד הג'אז Jazzahead 2013 בגרמניה

הופעה מעולה של חמישיית Roy Hargrove מ 2010 בניו-מורנינג בפאריז.לאור הפידבקים המצויינים שקיבלתי על הפוסט "שלוש הופעות שיעיפו לכם את השבת" (כזכור היו אלו שלוש הופעות מפסטיבל הג'אז בוורשה של Sonny Rollins של Jack DeJohnette Special Edition ושל שמיניית David Murray) אני שוקל להפוך את זה למסורת ולפרסם כאן בכל סוף שבוע הופעה שתעיף לכם את השבת (או תסדר לכם את השבת...)

השבוע, אם כן, הופעה שבהחלט תעיף לכם את החלות מהשולחן. David S. Ware ברביעייה עם Mathew Shipp בפסנתר, William Parker בבאס ו Guillermo Brown בתופים. שבת שלום.

הופעה נהדרת של Stan Getz ברביעייה עם Gary Burton בוויבראפון, Steve Swallow בבאס ו Roy Haynes בתופים. ההופעה נערכה במסגרת סדרה שנקראת Jazz Goes To College ב 14 בנובמבר 1966 ב London School Of Economics.החמישייה השניה של מיילס בהופעה בגרמניה משנת 1967. פשוט חובה.
שלוש הקלטות נהדרות שנעשו בשנת 1965 (באנגליה, הולנד ובלגיה) של Wes Montgomery. איכות נדירה ביותר.ה-סרט על Thelonious Monk. The Art of The Ballad - הרצאה / הופעה / הדגמה של נגנית הסופרן Jane Ira Bloom, הפסנתרן המופלא Fred Hersch והבאסיסט Drew Gress. יפהפה ומרתק.


ממשיכים עם השלישייה המצויינת של Michel Pertucciani בשטוטגארט 1998, יחד עם Antony Jackson בבאס ו Steve Gadd בתופים.


אין תגובות:

LinkWithin

Blog Widget by LinkWithin